Aktuality »

OBJEKT G - AKTUALITAVážení klienti, v návaznosti na současnou epidemiologickou situaci bychom Vás rádi informovali, že pro Vaše bezpečí jsme připraveni uskutečnit potřebná jednání vč. uzavření smluv bezkontaktně na dálku. Po telefonické domluvě je možné uskutečnit i videohovor.

Služby realitního zprostředkování nám v této obtížné době poskytuje realitní kancelář Century 21 New Home - odpovědná osoba Josef Kříženecký na adrese Mrštíkova 8, Praha 10, tel.: 00421 737 211 121, e-mail: josef.krizenecky@century21.cz nebo newhome@century21.cz. Rovněž pochopitelně můžete použít i kontakty uvedené na našem webu.

Objektu s pracovním označením G bylo již přiděleno číslo popisné a s ohledem na obdržení kolaudačního souhlasu došlo k zápisu jednotek v režimu dokončených jednotek, přičemž aktuálně probíhají řízení vztahující se k zápisu potřebných služebností. Momentálně jsou postupně rozesílány návrhy smluv. Děkujeme za pochopení, že celý proces jejich uzavření musí být v souladu i s aktuálními rozhodnutími vlády a nařízeními ministerstva zdravotnictví související s opatřeními proti COVID19.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví

OBJEKT G - KOLAUDAČNÍ SOUHLAS OBDRŽEN

Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali, že jsme obdrželi kolaudační souhlas pro objekt G. Nyní připravujeme v souladu s ustanoveními smlouvy o smlouvě budoucí kupní výzvy k úhradě doplatku na kupní cenu, které budou pravděpodobně distribuovány v příštím a přespříštím týdnu.

Na úspěšnou kolaudaci objektu navazuje proces přidělení čísla popisného, které společně s kolaudačním souhlasem bude sloužit jako podklad pro návrh na zápis jednotek do katastru nemovitostí v režimu dokončených jednotek, což společně s uzavřením a zápisem potřebných služebností umožní připravit konkrétní návrhy kupních (a v případě hypotéčního financování i zástavních) smluv pro příslušné jednotky.

Dále Vás v této souvislosti prosíme o sdělení návrhu resp. domluvu termínů, kdy můžete/me uskutečnit prohlídku před podpisem kupní smlouvy (tzv. „předpřejímku“), abychom Vás mohli co nejdříve zařadit do plánovaného harmonogramu předpřejímek.

Předpřejímky jsou předběžně naplánovány v termínech od 17.8.2020. Konkrétní termín prosíme domluvit přednostně na kontaktech uvedených níže:

Josef Kříženecký
tel.: 737 21 11 21
e-mail: newhome@century21.cz

O dalším postupu Vás budeme informovat.

V Praze dne 10.8.2020

OBJEKT-G INFORMACE O STAVBĚ


Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že dne 29.7.2020 byl vydán potřebný kolaudační souhlas pro infrastrukturu související s objektem. Kolaudační souhlasy pro infrastrukturu související s objektem jsou společně s fyzickou dostavbou samotného bytového objektu podmínkou následné kolaudace bytového domu G. Tímto byla tedy dokončena výstavba bytového domu G ve smyslu smluv budoucích kupních. O obdržení kolaudačního souhlasu na samotný bytový objekt Vás budeme následně informovat.

V Praze dne 31.7. 2020

OBJEKT G-STAV VÝSTAVBY, ROZDĚLENÍ NA JEDNOTKY, VZNIK SVJ


Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali, že do katastru nemovitostí bylo úspěšně zapsáno prohlášení vlastníka k objektu G, tím formálně vznikly a do Katastru nemovitostí byly zapsány rozestavěné jednotky v bytovém domě G a současně byly vymezeny a odděleny dotčené pozemky. V této souvislosti došlo i ke vzniku společenství vlastníků bytového domu G, které bylo zapsáno do obchodního rejstříku (IČO-09313028).

V návaznosti na předchozí informace a na předpokládaný harmonogram výstavby projektu bytového domu G bychom Vás rádi informovali, že momentálně finišuje dokončení infrastruktury související s objektem, přičemž i na základě její kolaudace bude možné získat kolaudační souhlas na samotný objekt bytového domu. O dalším průběhu Vás budeme informovat.

S pozdravem

Josef Kříženecký josef.krizenecky@century21.cz

OBJEKT G - DOKONČENÍ VNITŘNÍCH OMÍTEK


Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali, že byly dokončeny vnitřní omítky v objektu pracovního označení "G".

Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 4 platebního kalendáře, jsme připravili výzvu k platbě, kterou zasíláme poštou, současně ji zašleme také elektronicky.

V případě, že výzva nebude doručena nejpozději do 10.06. 2020 informujte nás na níže uvedený email.

S pozdravem

Josef Kříženecký
josef.krizenecky@century21.cz

OBJEKT G - DOKONČENÍ HRUBÝCH ROZVODŮ

Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali, že byly dokončené hrubé rozvody stavby objektu pracovního označení "G".
Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 3 platebního kalendáře, jsme připravili výzvu k platbě, kterou Vám zasíláme poštou, současně ji zašleme také elektronicky. V případě, že vám výzva nebude doručena nejpozději do 20.03. 2020 informujte nás na níže uvedený email.

S pozdravem

Josef Kříženecký
josef.krizenecky@century21.cz

OBJEKT G - DOKONČENÍ HRUBÉ STAVBY

Vážení klienti,

dne 16.10. 2019 byla dokončena hrubá stavba objektu pracovního označení "G".

Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 2 platebního kalendáře, jsme připravili výzvu k platbě, kterou Vám zasíláme poštou. Současně ji zašleme také elektronicky.

V případě, že vám výzva nebude doručena nejpozději do 4.11. 2019, nás prosím informujte na níže uvedený email.

S pozdravem

Josef Kříženecký
e-mail: josef.krizenecky@century21.cz

KLIENTSKÉ ZMĚNY BUDOVA G TERMÍNY A KONTAKTYVážení klienti,

Zde uvádíme podrobnější informace k Vašim případným klientským změnám.

1. NESTANDARDNÍ VYBAVENÍ

Pokud máte zájem o varianty nestandardního vybavení v případě vybavení koupelen, podlah nebo dveří, budou pro Vás od 10.6. 2019 připravena kontaktní místa, tzv. klientská centra, kde budete moci tyto požadavky projednat:

Dveře: SAPELI Centrum Praha Pankrác
Adresa: Jeremenkova 1171/102, Praha 4 – Pankrác, 140 00
Kontaktní osoby:
Jana Popelářová
tel: 777 314 267
Jan Velehradský tel.: 775 565 122

Podlahy: Parket Atelier s.r.o.
Adresa: Budějovická 1035, Jesenice u Prahy 252 42
Kontaktní osoby:
Jana Popelářová tel: 777 314 267
Jan Velehradský tel.: 775 565 122

Koupelny- sanita a obklady: Ptáček a.s.
Adresa: Chlumecká 1532, Praha – Černý most, 198 00
Kontaktní osoba:
Miroslav Talapka tel.: 725 907 953

ABY SE VÁM PŘŚLUŠNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI MOHLI NÁLEŽITĚ VĚNOVAT JE TŘEBA SI NA UVEDENÝCH MÍSTECH NEJPRVE TELEFONICKY SJEDNAT SCHŮZKU.

Klientské změny musí být uzavřeny nejpozději do 31.7. 2019.


2. STAVEBNÍ ÚPRAVY


V případě, že budete mít zájem o stavební úpravy, je nutné zaslat e-mailem nákres požadované stavební úpravy. Váš návrh nejdříve posoudí projektant a v případě jeho schválení, zašleme návrh k nacenění stavební firmě. Pokud následně budete souhlasit s cenou a provedením Vámi navrhované změny, připravíme pro Vás dodatek ke smlouvě o budoucí kupní smlouvě, se specifikací vámi odsouhlasené klientské změny. Ten bude nutné podepsat s ověřeným podpisem.

Návrh stavebních úprav, je nutné zaslat nejpozději do 30.06.2019.


3. STANDARDNÍ VYBAVENÍ

Ukázky standardu, pro Vás budou vystaveny v sídle společnosti Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. (objekt Centra stavebního inženýrství, a.s., na adrese Pražská 16/180, Praha 10) jde zejména o varianty dekorů obkladu, dlažby, podlah atp., které budou použity v rámci standardu pro bytové jednotky v objektu G.

V případě, že od Vás nejpozději do 31.7. 2019 neobdržíme podklady pro přesnou specifikaci výběru ze standardního provedení a obkladu (modrá, zelená, oranžová, bílá), dekoru podlahy a dveří, bude použita námi definovaná základní specifikace.

Základní specifikace, je definována následovně:
  •  pro obklad a dlažbu typ RAKO REMIX barva modrá a bílá,
  •  u podlahy bude použit typ ECLIC, laminátová podlaha v dubovém dekoru (podlahové lišty v barvě podlahy)
  •  v případě dveří bude použit dubový dekor

 


OBJEKT F - KOLAUDAČNÍ SOUHLAS OBDRŽEN


Vážení klienti,

Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že jsme dne 27.5. 2019 obdrželi kolaudační souhlas pro objekt F.

Nyní připravujeme v souladu s ustanoveními smlouvy o smlouvě budoucí kupní výzvy k úhradě doplatku na kupní cenu, které budou pravděpodobně distribuovány v příštím a přespříštím týdnu.

Na úspěšnou kolaudaci objektu navazuje proces přidělení čísla popisného, které společně s kolaudačním souhlasem bude sloužit jako podklad pro návrh na zápis jednotek v režimu dokončených jednotek, což společně se zápisem potřebných služebností umožní připravit konkrétní návrhy kupních (a v případě hypotéčního financování i zástavních) smluv pro příslušné jednotky.

Dále Vás v této souvislosti prosíme o sdělení/domluvu termínu, kdy můžete/me uskutečnit prohlídku před podpisem kupní smlouvy (tzv. „předpřejímku“), abychom Vás mohli co nejdříve zařadit do plánovaného harmonogramu předpřejímek.

O dalším postupu Vás budeme informovat.

S pozdravem,

Josef Kříženecký

tel.:737 21 11 21
e-mail: newhome@century21.cz

OBJEKT G - NOVÉ BYTY


Rádi bychom vás informovali, že jsme zahájili nabídku prodeje bytů v plánovaném objektu G. Vybrat si můžete z řady praktických dispozic bytů 1+kk - 4+kk.

Informace o aktuálně nabízených bytech naleznete v sekci Byty - (seznam bytů). Nebo nás kontaktujte na níže uvedený telefon či e-mail.

S pozdravem

Josef Kříženecký mail: byty@bydlenivhostivari.cz tel.: 732 136 864

OBJEKT F - Zápis prohlášení vlastníka


Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že do katastru nemovitostí bylo úspěšně zapsáno prohlášení vlastníka k objektu F, přičemž formálně vznikly a do KN byly zapsány rozestavěné jednotky v bytovém domě F a současně byly vymezeny a odděleny dotčené pozemky. O dalším průběhu Vás budeme informovat.

S pozdravem

Josef Kříženecký

OBJEKT F - Dokončení výstavby


Vážení klienti,

V návaznosti na předchozí informace a na předpokládaný harmonogram výstavby bychom Vás rádi informovali, že výstavba bytového domu F byla dokončena, přičemž bylo požádáno o udělení kolaudačního souhlasu s užíváním stavby. Obdržení kolaudačního souhlasu očekáváme v nejbližší době.
O dalším průběhu Vás budeme informovat.

V Praze dne 20.5.2019

S pozdravem Josef Kříženecký

OBJEKT F - DOKONČENÍ VNITŘNÍCH OMÍTEK

Vážení klienti,

Dne 28.11. 2018 byly dokončeny vnitřní omítky stavby, objektu pracovního označení "F".
Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 4 platebního kalendáře, jsme připravili výzvu k platbě, kterou Vám zasíláme poštou, součaně ji zašleme také elektronicky. V případě, že vám výzva nebude doručena nejpozději do 15.12. 2018 informujte nás na níže uvedený email.

S pozdravem

Josef Kříženecký
josef.krizenecky@century21.cz

OBJEKT F - DOKONČENÍ HRUBÝCH ROZVODŮ

Vážení klienti,

Dne 12.10. 2018 byly dokončené hrubé rozvody stavby objektu pracovního označení "F".
Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 3 platebního kalendáře, jsme připravili výzvu k platbě, kterou Vám zasíláme poštou, součaně ji zašleme také elektronicky. V případě, že vám výzva nebude doručena nejpozději do 30.10. 2018 informujte nás na níže uvedený email.

S pozdravem

Josef Kříženecký
josef.krizenecky@century21.cz

OBJEKT - F - DOKONČENÍ HRUBÉ STAVBY

Vážení klienti,

Dne 22.06. 2018 byla dokončena hrubá stavba objektu pracovního označení "F". Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 2 platebního kalendáře, jsme připravili výzvu k platbě, kterou Vám zasíláme poštou, součaně ji zašleme také elektronicky. V případě, že vám výzva nebude doručena nejpozději do 20.07. 2018 informujte nás na níže uvedený email.

S pozdravem

Josef Kříženecký
josef.krizenecky@century21.cz

KLIENTSKÉ ZMĚNY - BUDOVA F - TERMÍNY A ADRESYVážení klienti,

Zde uvádíme podrobnější informace k Vašim případným klientským změnám.

1. NESTANDARDNÍ VYBAVENÍ

Pokud máte zájem o varianty nestandardního vybavení v případě vybavení koupelen, podlah nebo dveří, budou pro Vás od 15.1. 2018 připravena kontaktní místa, tzv. klientská centra, kde budete moci tyto požadavky projednat:

Dveře: SAPELI Centrum Praha Pankrác
Adresa: Jeremenkova 1171/102, Praha 4 – Pankrác, 140 00
Kontaktní osoby:
Jana Popelářová
tel: 777 314 267
Jan Velehradský tel.: 775 565 122

Podlahy: Parket Atelier s.r.o.
Adresa: Budějovická 1035, Jesenice u Prahy 252 42
Kontaktní osoby:
Jana Popelářová tel: 777 314 267
Jan Velehradský tel.: 775 565 122

Koupelny- sanita a obklady: Ptáček a.s.
Adresa: Chlumecká 1532, Praha – Černý most, 198 00
Kontaktní osoba:
Tereza Vlčková tel.: 727 876 201

ABY SE VÁM PŘŚLUŠNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI MOHLI NÁLEŽITĚ VĚNOVAT JE TŘEBA SI NA UVEDENÝCH MÍSTECH NEJPRVE TELEFONICKY SJEDNAT SCHŮZKU.

Klientské změny musí být uzavřeny nejpozději do 31.3. 2018.


2. STAVEBNÍ ÚPRAVY


V případě, že budete mít zájem o stavební úpravy, je nutné zaslat e-mailem nákres požadované stavební úpravy. Váš návrh nejdříve posoudí projektant a v případě jeho schválení, zašleme návrh k nacenění stavební firmě. Pokud následně budete souhlasit s cenou a provedením Vámi navrhované změny, připravíme pro Vás dodatek ke smlouvě o budoucí kupní smlouvě, se specifikací vámi odsouhlasené klientské změny. Ten bude nutné podepsat s ověřeným podpisem.

Návrh stavebních úprav, je nutné zaslat nejpozději do 31.01.2018.


3. STANDARDNÍ VYBAVENÍ

Od cca. 1.2. 2018, pro Vás budou vystaveny v sídle společnosti Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. (objekt Centra stavebního inženýrství, a.s., na adrese Pražská 16/180, Praha 10) ukázky dekorů obkladu, dlažby, podlah atp., které budou použity v rámci standardu pro bytové jednotky v objektu F.

V případě, že od Vás nejpozději do 15.3. 2018 neobdržíme podklady pro přesnou specifikaci výběru ze standardního provedení a obkladu (modrá, zelená, oranžová, bílá), dekoru podlahy a dveří, bude použita námi definovaná základní specifikace.

Základní specifikace, je definována následovně:
  •  pro obklad a dlažbu typ RAKO REMIX barva modrá a bílá,
  •  u podlahy bude použit typ ECLIC, laminátová podlaha v dubovém dekoru (podlahové lišty v barvě podlahy)
  •  v případě dveří bude použit dubový dekor

 


OBJEKT F - ZHÁJENÍ PRODEJE NOVÝCHT BYTŮ

Dnes jsme zahájili oficiální prodej bytů v plánovaném objektu F. Máte opět možnost vybrat si některý z řady praktických dispozic bytů 1+kk - 4+kk.

Informace o nabízených bytech naleznete v sekci Byty (seznam bytů).

Pro zodpovězení vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.Josef Kříženecký
mail: byty@bydlenivhostivari.cz
tel. 732 136 864

OBJEKT F - PŘIPRAVUJEME PRODEJ NOVÝCH BYTŮVážení klienti,

aktuálně pro vás připravujeme prodej nových 62 bytů v plánovaném objektu F. Kde Vám nabídneme řadu praktických dispozic bytů 1+kk - 4+kk. Jakmile zahájíme oficiální prodej budeme Vás zde informovat.

Informace o nabízených bytech bude možno nalézt v sekci Byty (seznam bytů).

Pro zodpovězení vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.Josef Kříženecký
mail: byty@bydlenivhostivari.cz
tel. 732 136 864

Oznámení o přidělení čísla popisnéhoVážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že jsme dne 20.12. obdrželi přidělená čísla popisná pro domy I a J, přičemž jsme obratem dne 21.12. podali návrh zápisu této skutečnosti, respektive návrh na zápis změny rozestavěných jednotek na jednotky dostavěné, do katastru nemovitostí. Řízení na KN běží pod spisovou značkou Z-55044/2016 a Z-55045/2016.

Zápis těchto skutečností otevře prostor pro uzavření smluv služebností resp. příslušných věcných břemen k sítím resp. infrastruktuře, které souvisejí s funkčností příslušného domu. Po jejich uzavření a návrhu na vklad do KN bude možné vyhotovit a po splnění podmínek dle SBK zaslat konkrétní oficiální návrh kupní smlouvy na příslušné jednotky budoucím kupujícím s oficiální výzvou k jejímu uzavření.

Pořadí tohoto časování je dané s ohledem na pravidla zápisů do katastru nemovitostí, kdy je nutno kroky činit v příslušném pořadí před převodem první jednotky. Jakékoliv smlouvy včetně smluv zástavních je tedy možné technicky činit nejdříve po podání návrhu na vklad zmíněných řízení, optimálně pak po jejich zápisu do KN.

Snažíme se celý proces maximálně urychlit, nicméně jsme v řadě případů odkázáni na součinnost třetích stran, kterou nemůžeme příliš ovlivnit.

O dalším průběhu Vás budeme informovat.

S pozdravem

Josef KříženeckýOznámení o obdržení kolaudačního souhlasu


Vážení klienti,

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme dne 30.11.2016 obdrželi kolaudační souhlas pro objekt I a objekt J. Tímto bychom si dovolili Vás s odkazem na ustanovení čl. 5 odst. 5.2. smlouvy o smlouvě budoucí kupní, vyzvat k úhradě doplatku na kupní cenu Vaší nemovitosti. V příštích dnech je možné očekávat zaslání výzvy k úhradě doplatků (vyúčtování kupní ceny a dosavadních plateb) i elektronicky emailem a/či písemně poštou na Vaši adresu. Návrh kupní smlouvy bude zaslán v termínu dle budoucí kupní smlouvy.

Na úspěšnou kolaudaci objektů naváže proces přidělení čísla popisného. To umožní společně s kolaudačním souhlasem podat návrh na zápis jednotek v režimu dokončených jednotek.

Dále Vás prosíme o sdělení/domluvu termínu, kdy můžete/me uskutečnit prohlídku před podpisem kupní smlouvy (tzv. „předpřejímku“), abychom Vás mohli co nejdříve zařadit do plánovaného harmonogramu předpřejímek.

Finální předání bytu bude možné až poté, kdy získáme od magistrátu přidělení čísla popisného k jednotlivým domům, po zaplacení celkové kupní ceny na účet developera a podpisu kupní smlouvy.

S pozdravem,

Josef KříženeckýObjekty I a J, rozdělení na bytové jednotky v KNVážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že katastr nemovitostí zapsal prohlášení vlastníka budovy I a budovy J a došlo tak k právnímu vzniku samostatných jednotek v obou objektech. Jednotky jsou momentálně zapsány jako rozestavěné, přičemž po doložení kolaudace a přidělení čísla popisného bude možné změnit jejich statut na jednotky dokončené.

S pozdravem Josef Kříženecký

Dokončení stavby objektu I a JVážení klienti,

v návaznosti na předchozí informace vás informujeme, že stavba bytových domů byla dokončena, přičemž na základě spuštěného kolaudačního procesu bude přistoupeno ke kolaudační prohlídce stavby stavebním úřadem. O výsledku Vás budeme informovat.

S pozdravem Josef Kříenecký

Blíží se dokončení objektů I a JVážení klienti,

Rádi bychom vás informovali o blížícím se dokončení výstavby objektu I a objektu J.

V současné době finalizujeme výstavbu domu (probíhají mj. dokončovací práce na interiéru budovy) silnice a ostatních komunikací. Koncem měsíce září plánujeme zažádat o kolaudaci komunikací a následně o kolaudaci obou bytových domů.

Jakmile získáme kolaudační souhlas pro oba bytové domy, budeme Vás informovat písemně a elektronicky, spolu s výzvou k doplatku kupní ceny a sjednání prohlídky bytu, před jeho převzetím.

Informaci o kolaudaci také zveřejníme na našich stránkách www.bydlenivhostivari.cz. Dále, návazně na kolaudační souhlas, požádáme o přidělení čísla popisného, které bude zapotřebí pro uzavření kupních smluv.

Podpisu kupních smluv bude předcházet i zápis (popřípadě podání) prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí, čímž vzniknou jednotlivé bytové a nebytové jednotky, které budou na kupující převáděny.

S pozdravem

Josef Kříženecký

Ukončení KZ objket I,J


Vážení klienti,

dne 15.2. 2016 byla ukončena možnost řešit Klientské změny pro objekt I a objekt J.
V současné době probíhá zpracování Vašich požadavků a jejich předání z klientských center směrem k developerovi. Následně pro Vás připravíme dodatek, ke smlouvě o budoucí kupní smlouvě, kde budou vámi vybrané změny specifikovány. Současně Vás vyzveme k jeho odsouhlasení a následnému podpisu.

V případě, že jste se rozhodli pouze pro změnu barevného dekoru podlahy nebo dlažby, Vaše žádosti evidujeme a budeme Vás také kontaktovat.

Případné dotazy směrujte na email: josef.krizenecky@century21.cz

Děkuji za pochopení

Josef Kříženecký

29.01.2016 - KLIENTSKÉ ZMĚNY PRO OBJEKT I a J PRODLOUŽENÍ

KLIENTSKÉ ZMĚNY PRO OBJEKT I a J

Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali o adrese klientského centra pro změnu vybavení koupelny - sanity, obkladů a dlažby.
Od dnešního dne 11.01.2016, bude možné tyto projednat v prodejně KOUPELNY PTÁČEK v PRAZE 9 - ČERNÝ MOST (vedle prodejny ELECTRO WOLRD).

Kontaktní osobou za Koupelny Ptáček, která je o projektu informována, je Miroslav Talapka, tel.725 907 953 mail: miroslav.talapka@ptacek.cz

ADRESA KLIENTSKÉHO CENTRA
KOUPELNY PTÁČEK
Prodejna: Praha - Černý Most
Ulice: Chlumecká 1532
PSČ, Město: 198 00, Praha - Černý most
GPS: 50° 6' 35" N / 14° 34' 20" N


Termín pro uzavření klientských změn je stanoven na 31.1.2016

OBJEKT J ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY A PRODEJE NOVÝCH BYTŮ


Vážení klienti,


dne 1.06.2015 jsme oficiálně zahájili prodej bytových jednotek v objektu J.
Informace o nabízených bytech naleznete v sekci Byty (seznam bytů).
Pro zodpovězení vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Josef Kříženecký
tel. 732 136 864

OBJEKT H ZAHÁJENÍ PRODEJE NOVÝCH BYTŮ


Vážení klienti,


dne 2.09.2013 jsme oficiálně zahájili prodej bytových jednotek v objektu H.
Viladům H nabízí celkem 19 jednotek.
Informace o nabízených bytech naleznete v sekci Byty (seznam bytů).
Pro zodpovězení vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Josef Kříženecký
tel. 732 136 864

Jednotky v budově C v katastru nemovitostí zapsány jako dokončené

Vážení klienti, jsme rádi, že vás můžeme informovat, že příslušný katastrální úřad na základě kolaudačního souhlasu a přidělení čísla popisného změnil stav jednotek v budově C z „rozestavěných“ na „dokončené“. Jednotky jsou nyní označeny číslem popisným a lomítkem, za nímž následuje číslo jednotky uvedené v prohlášení vlastníka – tj. 1559/XXX.

Přidělen nový název ulice a čísla orientační

Vážení klienti, dovolte abychom Vás informovali, že Rada hlavního města Prahy svým usnesením č. 262 pojmenovala nově vybudovanou ulici přiléhající k objektu C po prvním historicky doloženém (1362) rychtáři působícím v oblasti Hostivaře a tato ulice nově ponese jméno: Rychtáře Petříka. Název navazuje na další historizující pojmenování v této lokalitě. Návazně na tuto skutečnost odbor živnostenský a občanskosprávní Magistrátu hlavního města Prahy doplnil dříve udělené číslo popisné o čísla orientační, tj. celá adresa s čísly orientačními budovy je: č.p.1559, Hostivař, ulice Rychtáře Petříka, č. or. 2, 4, 6 (v závislosti na vchodech do objektu).

Budova C – přiděleno číslo popisné 1559

Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že odbor živnostenský a občanskosprávní magistrátu hlavního města Prahy přidělil nově postavené budově „C“ číslo popisné 1559.

KOLAUDACE DOMU C

Jsme rádi, že Vás můžeme informovat, že jsme dne 23. 2. 2012 obdrželi kolaudační souhlas na bytový dům C vydaný místně příslušným stavebním úřadem pod. č.j. 43983/2011/OUPSU/AHe na základě úspěšné kontrolní prohlídky stavby provedené dne 24.1.2012. Nyní v souladu s příslušnými ustanoveními stavebního zákona očekáváme přidělení čísla popisného pro předmětnou nemovitost. Obě skutečnosti následně dáme na vědomí katastrálnímu úřadu.

Budova C – dokončena stavba, probíhá kolaudace

Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že stavba budovy C od generálního dodavatele (společnosti VCES) byla dokončena a byl zahájen kolaudační proces. Po obdržení kolaudačního souhlasu v písemné formě (o kterém budeme informovat rovněž touto cestou) předpokládáme žádost o přidělení čísla popisného. Rovněž byl do katastru vložen vklad prohlášení vlastníka, který doplníme o skutečnosti kolaudace a přidělení čísla popisného.
 
19.01.2012

OBJEKT C těsně před dokončením

Vážení klienti, v sekci PROJEKT byly přidány nové fotografie objektu C těsně před dokončením. Rovněž si dovolujeme oznámit, že do katastru nemovitostí byly na podkladě prohlášení vlastníka úspěšně zapsány rozestavěné jednotky v bytovém domě C, které budou na základě nadcházející kolaudace převedeny na jednotky dokončené.

Přejeme Vám současně příjemné prožití nastávajících vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2012.

OBJEKT C ZAHÁJENÍ PRODEJE NOVÝCH BYTŮ


Vážení klienti,


dne 25.02.2011 jsme oficiálně zahájili prodej bytových jednotek v objektu C.
Informace o nabízených bytech naleznete v sekci Byty (seznam bytů).
Pro zodpovězení vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Josef Kříženecký
tel. 732 136 864

BUDOVA A – dokončené jednotky zapsány v katastru nemovitostí


Vážení klienti,

jsme rádi, že Vás můžeme informovat, že v katastru nemovitostí je již zaznamenána jak kolaudace, tak i čp. - tj. dokončené jednotky jsou již zapsány na příslušném listu vlastnictví. Právě probíhá kolektování doplatků na prodané byty. V návaznosti na smluvní ujednání jsou po splnění odkládacích podmínek rozeslány příslušné návrhy kupních smluv včetně termínů na prohlídky. V současné době evidujeme již podepsané kupní smlouvy, které jsou již podány na zápis do katastru nemovitostí. V těchto případech jsme obdrželi již návrh kvitance UniCredit Bank o vzdání se zástavního práva na tyto prodané jednotky. S ohledem na výše uvedené skutečnosti jsme rovněž v souladu s smlouvami budoucími kupními připraveni uzavírat příslušné zástavní smlouvy pro hypotéční financování klientů. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete přirozeně kontaktovat.

BUDOVA A – úspěšně zkolaudováno

Vážení klienti,

návazně na avizované dokončení a předání díla od generálního dodavatele stavby společnosti VCES a.s. naší společnosti, proběhla dne 30.3.2010 závěrečná kontrolní prohlídka stavby bytového domu A. Jsme rádi, že Vás můžeme informovat, že na základě této úspěšné kontrolní prohlídky vydal místně příslušný stavební úřad kolaudační souhlas na objekt A. Návazně na písemné vyhotovení kolaudačního souhlasu nyní žádáme o přidělení čísla popisného. Po jeho obdržení doložíme číslo popisné s kolaudaci bytového domu na katastru nemovitostí. V současné době, ve vazbě na úspěšnou kolaudaci, zpracováváme i konečná vyúčtování k jednotlivým jednotkám dle příslušných smluv budoucích kupních. Očekáváme, že je začneme klientům rozesílat přibližně v polovině měsíce dubna. V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností nás můžete přirozeně kontaktovat. O dalším postupu Vás budeme informovat rovněž touto cestou.

 Zveřejněno na webu společnosti dne: 6.4.2010

29. 3. 2010 - Budova – A – dokončena stavba, probíhá kolaudace

Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že jsme převzali dokončenou stavbu budovy A od generálního dodavatele (společnosti VCES) a de facto jsme tak úspěšně dokončili výstavbu bytového domu A. Návazně na tento předpokládaný termín probíhá proces udělování kolaudačního souhlasu. O okamžiku jeho obdržení v písemné formě Vás budeme informovat rovněž touto cestou. Po jeho obdržení předpokládáme žádost o přidělení čísla popisného. V současné době probíhá rovněž návrh na vklad prohlášení vlastníka, který doplníme o skutečnosti kolaudace a přidělení čísla popisného.

IlustraceOpět přírůstek nových fotografií

Vážení klienti,

novou fotodokumentaci zdárného postupu výstavby objektu A si jako obvykle můžete prohlédnout v sekci Stav projektu.
 

Ilustrace


 

Nové fotografie v sekci Stav projektu

Vážení klienti,

připravili jsme pro vás nové fotografie pokračující výstavby objektu A, prohlédnout si je můžete v sekci Stav projektu.
 

Ilustrace


 

Banka financující výstavbu

Vážení klienti,

společnost Bytový a obchodní komplex si dovoluje oznámit, že úspěšně uzavřela úvěrovou smlouvu s UniCredit Bank Czech Republic, a.s. a tato je tak bankou financující výstavbu bytového domu ve smyslu budoucích smluv kupních. Současně jsme rádi, že úspěšně pokračuje stavba objektu a zvyšuje se předprodanost jednotek. V souvislosti s pokračující fází zveřejníme termíny pro klientské změny budovy A, které naleznete v příslušné sekci Projekt - Termíny a akce. V případě dotazů kontaktujte p. Kříženeckého : tel. 732 136 864, mail: josef.krizenecky@century21.cz

Budova A, - zahájení zemních prací

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že jsme zahájili výstavbu další etapy,  která bude zahrnovat bytový dům A. Momentálně provádíme na pozemku zemní práce.


 

Budova B – udělen kolaudační souhlas

Vážení klienti,
dovolujeme si Vám oznámit, že jsme obdrželi pravomocný kolaudační souhlas na postavený bytový dům B. V této souvislosti rozešleme poštou v posledním prosincovém či prvním lednovém týdnu avizované vyúčtování ceny za prodané bytové jednotky. Návazně po doplacení je možné dojednat termíny prohlídek a předání bytů. Pokud byste neobdrželi zmíněné vyúčtování v naznačených termínech (do 10.1.), prosím kontaktujte nás, abychom mohli zajistit náhradní způsob doručení. Případné žádosti o zaslání elektronické kopie vyúčtování zasílejte prosím na e-mailovou adresu byty@bydlenivhostivari.cz.

Kolaudace objektu B

Vážení klienti,
rádi bychom Vás informovali o přípravě kolaudace objektu B, Zároveň připravujeme vyúčtování všem budoucím kupujícím bytových jednotek, která budu zaslána písemně na Vaši adresu. Toto vyúčtování má informativní charakter. Povinnost uhradit doplatek kupní ceny nastane okamžikem, kdy bude vydáno pravomocné kolaudační rozhodnutí. Poté budete písemně vyzváni k doplatku kupní ceny. V případě neobdržení vyúčtování do 27.11.2008 či v případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Na Vaši žádost zašleme vyúčtování v elektronické podobě.

Budova A, Budova C, (AC) - stavební povolení


Vážení klienti,


jsme rádi, že můžeme oznámit, že jsme obdrželi stavební povolení na budovu A a stavební povolení na budovu C.

Schůze vlastníků DE

oznamujeme, že ustanovující schůze vlastníků v  budovy č.p. 1508 ulice Vladycká , č. or. 4, 6, 8 a 10, se bude konat dne 8. 12. 2008 v 14:00 hodin v budově Centra stavebního inženýrství a.s., Pražská 810/16, 102 21 Praha 10 – Hostivař v zasedacím sále v 1. patře budovy „B“. Pozvánky a informace vám byly zaslány poštou.

AKCE 150.000 Kč pro Objekt C

V souvislosti se zahájením prodeje bytových jednotek v objektu C poskytneme prvním 8 klientům cenové zvýhodnění 150.000,- Kč při koupi bytu 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Akční nabídka se nevztahuje na byty 1+kk.

Termín platnosti je od 20.10. 2008 do 20.11. 2008.
Akční nabídky a ostatní varianty slev nelze kombinovat.

MIMOŘÁDNÁ AKCE - UŠETŘETE 80.000,- Kč !!!

V souvislosti s neoficiálnim zahájenim prodeje nových bytů v objektu C, získá prvních 20 klientů, slevu 80.000,- Kč, z ceny garážového stání.

Místo standardní ceny 300.000 Kč, zaplatíte nyní pouze 220.000,- Kč !!!

Akce platí pro klienty, kteří koupí současně byt a garážové stání v objektu C a končí 31.10.2008.

 

 

NEČEKANÝ ZÁJEM O NOVÉ BYTY

Oficiální zahájení prodeje nových bytů v objektu A se setkalo s velmi pozitivním ohlasem.

Do dnešního dne je prodáno již více jak polovina bytů z objektu A.

Řada klientů uvítala velkorysé balkony, prakticky řešené půdorysy bytů a zejména ceny, kterým podobné projekty nemohou konkurovat. S ohledem na tento pro nás neočekávaný zájem jsme rádi, že vám můžeme představit nabídku nových bytů v objektu C.

 

Prodej objektu A a C

Vážení klienti dne 1.9.2008 jsme oficiálně zahájili prodej bytových jednotek v objektu A.
Informace o nabízených bytech naleznete v sekci Byty (seznam bytů). Zároveň připravujeme prodej bytových jednotek v objektu C, jehož oficiální zahájení prodeje plánujeme na říjen 2008. Pro zodpovězení vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Dokončení hrubé stavby B

Vážení klienti,

Dne 14.05. 2008 byla oficiálně dokončena hrubá stavba bytové výstavby v objektu pracovního označení "B". Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 2 platebního kalendáře, jsme připravili fakturu, kterou Vám zašleme poštou. V  případě, že máte zájem o její zaslání formou emailu, prosím informujte nás na adresu:  josef.krizenecky@general.cz. V případě, že vám faktura nebude doručena nejpozději do 20.05. 2008 informujte nás také na výše uvedenou adresu.

Název ulice a č.p. objektu DE

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat o názvu ulice a č.p. objektu DE.

Název ulice: Vladycká
číslo popisné: 1508
číslo orientační (modré) vchod D: 10
číslo orientační (modré) vchod E1: 8
číslo orientační (modré) vchod E2: 6
číslo orientační (modré) vchod E3: 4

KOLAUDACE DE

Vážení klienti,

dne 06.03.2008  jsme obdrželi pravomocné kolaudační rozhodnutí stavby bytového domu s pracovním označením DE. Na základě článku 5.2. Smlouvy o uzavření budoucí kupní smlouvy, si Vás dovolujeme vyzvat k úhradě celkové kupní ceny. Platbu proveďte na náš účet do 14-ti dnů (od 06.03.2008). V případě, že jste již celkovou kupní cenu Vašeho bytu uhradili, kontaktujte naši prodejní kancelář GENERAL REALITY, a.s. k domluvení termínu prohlídky Vaší bytové jednotky

PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA DE

Vážení klienti,

Dnes 19.12.2007 byl podán návrh na vklad Prohlášení vlastníka objektu DE.
Kopii návrhu vám na vaši žádost zašleme elektronicky nebo si ji můžete vyzvednout v kanceláři GENERAL REALITY, a.s.
V případě dotazů nás kontaktujte na mail josef.krizenecky@general.cz

VYŠŠÍ DPH od 1.1.2008

Vážení klienti,

 

dovolujeme si Vás informovat v souvislosti se zvýšením DPH, které bude mít s
největší pravděpodobností dopad od 1.1.2008 na ceny nových bytů.

Předpokládaná změna sazby DPH z 5% na 9% znamená faktické navýšení celkové
kupní ceny nového bytu. Toto navýšení však lze zásadně minimalizovat úhradou
co nejvyšší části kupní ceny ještě za účinnosti stávající 5% sazby - tedy úhradou do 31.12.2007.

Dobrou zprávou je, že připravujeme řešení, které Vám umožní nepříznivý efekt
této změny minimalizovat. Tato možnost se týká jak těch z Vás, kteří si nový
byt již zakoupili, tak i těch, kteří koupi teprve zvažují - ti však nemohou s
výběrem bytu příliš otálet.

Ušetřit na DPH mohou zejména klienti, kteří nový byt financují nebo hodlají
financovat z vlastních prostředků.

Vzhledem k tomu, že k oficiálnímu výkladu dopadů daňové reformy na oblast
bytové výstavby došlo teprve nedávno, je na realizaci našeho společného
řešení velmi málo času. Abychom byli  úspěšní a cena Vašeho bytu se podstatně
nezvýšila, je potřeba, abychom společně provedli celou akci koordinovaně a
podle námi navržených postupů. Vše je přitom třeba dokončit do poloviny
prosince.

Pokud máte zájem o to, aby dopad zvýšení DPH na cenu Vašeho bytu byl co
nejnižší, kontaktujte nás. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Změna bankovích účtů !!

Vážení klienti,

tímto Vám oznamujeme, že sloučením bankovních domů Živnostenské banky, a.s. a HVB Bank Czech Republic,
a.s. v novou banku UniCredit Bank Czech Republic a.s., došlo ke změně kódu banky uváděného v našem bankovním spojení.
Původní kód banky 0400 je nahrazen novým kódem 2700.

Děkujeme za pochopení

Zahájení výstavby Objektu B

Vážení klienti,

rádi bychom Vám oznámili, že 1.11.2007 byla zahájena výstavba objektu B.

Dokončení hrubých rozvodů DE

Dne 30.10. 2007 byly oficielně dokončeny hrubé rozvody bytové výstavby v sekcích D, E1, E2, E3.
Pro klienty, kteří mají povinnost zaplatit další splátku ceny bytu, dle bodu 3 platebního kalendáře, jsme připravili fakturu, kterou Vám zašleme doporučeně poštou. V  případě, že máte zájem o její zaslání formou emailu, prosím informujte nás na adresu:  josef.krizenecky@general.cz. V případě, že vám faktura nebude doručena nejpozději do 15.11. 2007 informujte nás také na výše uvedenou adresu.

Objekt B zahájení prodeje

Oficiální zahájení prodeje objektu B

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat o zahájení  další etapy výstavby nových bytů v Hostivaři.
Jedná se o výstavbu bytů 23 bytů a garážových stání v pětipodlažním objektu s pracovním označením "B".
Jejich popis naleznete v sekci "Seznam bytů"
Spolu s zahájením této etapy jsme vytvořili nový design našich webových stránek.
V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

20.07.2007 - Dokončení HRUBÉ STAVBY DE

26.03.2007 - Klientské změny "DE"

22.01.2007 - PRODEJ ÚSPĚSNĚ POKRAČUJE

04.01.2007 - VELKÝ ZÁJEM ZAHLTIL SERVER - pozor aktualizace režimu REZERVACÍ

15.12.2006 - STAVBA ZAHÁJENA

11.12.2006 - PRODEJ ÚSPĚŠNĚ ZAHÁJENHome :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.