Byty »

IDEÁLNÍ BYT VE MĚSTĚ A V PŘÍRODĚ • MODERNÍ BYDLENÍ
 • VYNIKAJÍCÍ ARCHITEKTURA
 • NÍZKÁ STAVBA – MAX. 5 PATER
 • PRAKTICKÉ BALKONY
 • BYTY V PŘÍZEMÍ SE ZAHRÁDKAMI
 • VÝBORNÉ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ


 • INTIMITA BYDLENÍ
 • VÝHLED NA HOSTIVAŘSKÝ LESOPARK
 • NADSTANDARDNÍ PROVEDENÍ
 • KLIDNÁ LOKALITA
 • NÍZKOENERGETICKÁ NÁROČNOST
 • RENOMOVANÝ ODBORNÝ GARANT

V současné době pokračujeme již 6. etapou výstavby objektů s pracovním označením I a J, po úspěšném dokončení a prodeji viladomu H s 18 byty, navazujícím na první úspěšné fáze objektu DE s 93 byty, objektu B s 23 byty, objektu A s 58 byty a objektu C s 60 byty. Byty jsou poctivě zděny, přičemž právě tento způsob dává bez ohledu na finanční náročnost možnost zajistit stavbu, která odpovídá nejnáročnějším pevnostním, zvukovým a tepelným kritériím. Podílníkem developera a garantem kvality stavby je společnost Centrum stavebního inženýrství, která vznikla privatizací výzkumného ústavu pozemních staveb. Právě skutečnost, že garantem je renomovaná akreditovaná zkušebna pro oblast stavebnictví dává našim klientům jistotu, že jejich nový domov bude vybudován se zárukou a kvalitně.

Ilustrace - zahrádky

Při návrhu stavby jsme se vedle celkového architektonického řešení soustředili na to, aby byty byly nejenom funkční, ale současně i cenově přístupné. Vedle nalezení optimálních dispozičních řešení jsme velkou pozornost věnovali zejména v zajištění intimity bydlení. Díky architektonickému zpracování, které vychází z parametrů lokality, ve které budou objekty I a J postaveny, si u všech nabízených bytů můžete vychutnat velmi žádanou jižní orientaci, která navíc nabízí výhled do klidné ulice, z horních pater na celé hostivařské údolí. Díky důrazu na intimitu bydlení, je každá sekce navržena tak, aby byla oddělena společným přístupovým schodištěm s výtahem. Noví obyvatelé tak získají výrazně větší komfort. Nebudete tak muset bloudit po dlouhých chodbách s řadami dveří vedle sebe tak, jako v mnohých jiných projektech. Domy I a J jsou stavěny jako úsporné, v energetické třídě B. Úsilí o nízkou energetickou náročnost umožňuje i ušetřit za energii na neproduktivní vytápění chodeb a schodišť, které v klasických řešeních představují nezanedbatelnou energetickou zátěž. Centrální schodiště je tedy řešeno jako polootevřené a ústí na každém patře do samostatné temperované chodby uzavřené dveřmi. V praxi je tedy na chodbě vstup do max. 4 bytů, což pochopitelně prospívá intimitě i bezpečnosti bydlení. Ve snaze ještě zvýšit komfort bydlení, disponují navržené byty i praktickými balkony, v přízemí případně zahrádkami, které byste u ostatních projektů marně hledali. Vždyť jen tak si můžete vychutnat exkluzivitu území obklopeného přírodou a přesto v centru velkoměsta. Bytový komplex Hostivař Vám poskytne místo, kde se opravdu budete cítit jako ve svém – prostě jako doma. Nechceme totiž stavět jen nové byty, chceme postavit domov. Váš domov.

Výhled do hostivařského údolí

Výhled do hostivařského údolí

 

Právě ve výstavbě: Objekt I - 24 bytů od 1+kk do 2+kk; Objekt J - 24 bytů od 1+kk do 3+kk;

Již bylo dokončeno: Objekt A - 58 bytů od 1+kk do 4+kk; Objekt B - 23 bytů od 1kk až 3+kk; Objekt C - 60 bytů od 1+kk až 4+kk;
Objekt DE -93 bytů od 1+kk až 4+kk; Objekt H - 18 bytů