Byty »

IDEÁLNÍ BYT VE MĚSTĚ A V PŘÍRODĚ • MODERNÍ BYDLENÍ
 • VYNIKAJÍCÍ ARCHITEKTURA
 • NÍZKÁ STAVBA – MAX. 5 PATER
 • PRAKTICKÉ BALKONY
 • BYTY V PŘÍZEMÍ SE ZAHRÁDKAMI
 • VÝBORNÉ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ


 • INTIMITA BYDLENÍ
 • HOSTIVAŘSKÝ LESOPARK
 • NADSTANDARDNÍ PROVEDENÍ
 • KLIDNÁ LOKALITA
 • NÍZKOENERGETICKÁ NÁROČNOST
 • RENOMOVANÝ ODBORNÝ GARANT

V současné době navazujeme již 7. etapou výstavby objektů s pracovním označením F a G na předchozí úspěšně dokončené prodeje bytových domů A, B, C, DE, I, J s více než 300 byty.

 

Byty jsou poctivě zděny, přičemž právě tento způsob dává bez ohledu na finanční náročnost možnost zajistit stavbu, která odpovídá nejnáročnějším pevnostním, zvukovým a tepelným kritériím. Podílníkem developera a garantem kvality stavby je společnost Centrum stavebního inženýrství, která vznikla privatizací výzkumného ústavu pozemních staveb. Právě skutečnost, že garantem je renomovaná akreditovaná zkušebna pro oblast stavebnictví dává našim klientům jistotu, že jejich nový domov bude vybudován se zárukou a kvalitně.

 

Ilustrace - zahrádky

Při návrhu stavby jsme se vedle celkového architektonického řešení soustředili na to, aby byty byly nejenom funkční, ale současně i cenově přístupné. Vedle nalezení optimálních dispozičních řešení jsme velkou pozornost věnovali zejména v zajištění intimity bydlení. Při návrhu stavby jsme se vedle celkového architektonického řešení soustředili na to, aby byty byly nejenom funkční, ale současně i cenově přístupné.  Vedle nalezení optimálních dispozičních řešení jsme velkou pozornost věnovali zejména zajištění intimity bydlení. Díky architektonickému zpracování, které vychází z parametrů lokality, ve které budou objekty F a G postaveny, si u řad nabízených bytů můžete vychutnat výhled do klidné ulice nebo  z předzahrádek a z horních pater i na hostivařské údolí. S důrazem na intimitu bydlení, je každá sekce navržena tak, aby byla oddělena společným přístupovým schodištěm s výtahem. Noví obyvatelé tak získají výrazně větší komfort. Nebudete tak muset bloudit po dlouhých chodbách s řadami dveří vedle sebe tak, jako v mnohých jiných projektech. Domy F a G jsou stavěny jako úsporné, v energetické třídě B. Jednotlivé bytové sekce jsou ve vertikálním směru o jednu polovinu podlaží vzájemně posunuty, což vytváří vedle pocitu intimity i možnost umístění maximálně tří vstupů z jedné schodišťové podesty. Ve snaze ještě zvýšit komfort bydlení, disponují navržené byty i praktickými balkony, v přízemí případně zahrádkami, které byste u ostatních projektů marně hledali. Vždyť jen tak si můžete vychutnat exkluzivitu území obklopeného přírodou a přesto v centru velkoměsta. Bytový komplex Hostivař Vám poskytne místo, kde se opravdu budete cítit jako ve svém – prostě jako doma. Nechceme totiž stavět jen nové byty, chceme postavit domov. Váš domov.

Výhled do hostivařského údolí

Výhled do hostivařského údolí

Právě ve výstavbě: Objekt F – 62 bytů od 1+kk až 4+kk a následně Objekt G od 1+kk až 4+kk

Již bylo dokončeno: Objekt A - 58 bytů od 1+kk do 4+kk; Objekt B - 23 bytů od 1kk až 3+kk; Objekt C - 60 bytů od 1+kk až 4+kk; Objekt DE -93 bytů od 1+kk až 4+kk; Objekt H - 18 bytů, Objekt I – 24 bytů od 1+kk až 2+kk, Objekt J – 48 bytů od 1+kk až 3+kk

 Home :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Bonusy a akce :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení :: Mapa stránek


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. Informace o zpracování osobních údajů.