Projekt »

PROJEKT - OBJEKTY I, J

 Klidné místo v Praze, blízko přírodního parku Hostivař, 7 min. ke stanici Skalka, několik minut pěšky od zábavního a nákupního centra Park Hostivař

Budova J v prodeji

Na mírném jižním svahu jen pár kroků od hostivařského lesoparku s meandry Botiče a rekreační vodní nádrží, v klidném místě vzdáleném pouze několik minut od obchodního centra Park Hostivař vzniká v sousedství staré vilové zástavby nový atraktivní bytový projekt. Bytový komplex Hostivař zcela unikátně kombinuje přednosti vynikající dopravní přístupnosti s blízkostí přírody a možností bohatého vyžití ve volném čase.

Ve městě a přesto v přírodě
Ve městě a přesto v přírodě

Na pozemku v ulici Rychtáře Petříka pokračujeme s realizací bytových domů pod označením I a J. Etapa navazuje na velmi úspěšnou realizaci objektu DE s 93 byty, objektu B s 23 byty, objektu A s 58 byty, objektu C s 60 byty a v páté etapě viladomu H s 18 byty. V nových domech pod označením I a J vznikne celkem 72 nových bytových jednotek s mimořádně příhodnou orientací na jihozápadní stranu a dostatečným množstvím garážových stání. Svou koncepcí jsou ideální kombinací praktického bydlení za výbornou cenu.

Vzniká zde místo pro zcela exkluzivní bydlení pro Váš nový domov, který jste hledali, domov ve městě a přesto v přírodě. Domov moderní a přesto cenově přístupný. Prostě komfortní bydlení pro pohodový a aktivní styl života.