«« Aktuality

OBJEKT G - AKTUALITA



Vážení klienti, v návaznosti na současnou epidemiologickou situaci bychom Vás rádi informovali, že pro Vaše bezpečí jsme připraveni uskutečnit potřebná jednání vč. uzavření smluv bezkontaktně na dálku. Po telefonické domluvě je možné uskutečnit i videohovor.

Služby realitního zprostředkování nám v této obtížné době poskytuje realitní kancelář Century 21 New Home - odpovědná osoba Josef Kříženecký na adrese Mrštíkova 8, Praha 10, tel.: 00421 737 211 121, e-mail: josef.krizenecky@century21.cz nebo newhome@century21.cz. Rovněž pochopitelně můžete použít i kontakty uvedené na našem webu.

Objektu s pracovním označením G bylo již přiděleno číslo popisné a s ohledem na obdržení kolaudačního souhlasu došlo k zápisu jednotek v režimu dokončených jednotek, přičemž aktuálně probíhají řízení vztahující se k zápisu potřebných služebností. Momentálně jsou postupně rozesílány návrhy smluv. Děkujeme za pochopení, že celý proces jejich uzavření musí být v souladu i s aktuálními rozhodnutími vlády a nařízeními ministerstva zdravotnictví související s opatřeními proti COVID19.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví


Home :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.