VYNIKAJÍCÍ DOPRAVNÍ SPOJENÍ

Lokalita projektu Bytový komplex Hostivař je výborně dostupná jak automobilovou dopravou, tak MHD. V dochozí vzdálenosti (cca. 600 m. směrem za sousedící vilovou zástavbou) se nachází i železniční zastávka Hostivař s vlakovým spojením směrem na Benešov, jež je rovněž součástí pražského integrovaného dopravního systému. Nedaleko jsou zastávky metra Skalka, odkud vede na zastávku Na Groši autobusová linka 175 a zastávka metra Strašnická, odkud vedou na zastávky Na Groši nebo Hostivařská autobusové linky 154 a 175 a tramvajová linka 26. Do centra města se dostanete pohodlně tramvajovými linkami např. 22, 26 nebo autobusem a metrem, jak trasou A ze stanice Skalka nebo Strašnická, tak i trasou C ze stanice Opatov. Na metro C - Opatov,je možno dojet ze stanice Hostivařská autobusovými linkami 181, 182. Autobusové linky z východní části Prahy a návazných oblastí Středočeského kraje končí ve stanici metra Depo Hostivař. Přibylo zde i parkoviště P+R. V roce 2015 byla prodloužena trasa metra A do stanice Nemocnice Motol.


AUTEM: Z Jižní spojky odbočíte směrem na Hostivař do Švehlovy ulice. Pokračujete rovně, lokalita se nachází po Vaší levé ruce cca 250 m za křižovatkou u obchodního a zábavního centra Park Hostivař. Pokud pojedete z ulice Průmyslová, napojte se na Švehlovu ulici na Hostivařském náměstí a pokračujte cca. 150 m. Lokalita se nachází vpravo nahoře od prodejny Lidl.


TRAMVAJÍ: linky č. 22, 26 a noční linka č. 97 a 99 – Obrys Prahyzastávka Na Groši (5 minut chůze k Vašemu domu)

Příklad spojení z centra:
Tramvaj č. 22 (Zastávka Národní třída – Zastávka Hostivařská) – celkem pouze 36 min.

 

AUTOBUSEM: linky č. 154, 175, 181, 182 – zastávka Na Groši, linky č. 154, 177, 901, 959, 609 – zastávka obchodní centrum Hostivař (10 minut chůze k Vašemu domovu)

METREM:

Trasa A

Příklad spojení z centra: Metro stanice Muzeum – stanice Skalka: 12min, přestup na BUS 175 – stanice Na Groši: 8 min. BUS 177 – stanice Obchodní centrum Hostivař: 6 min.

Příklad spojení z centra: Metro stanice Muzeum – stanice Strašnická: 9min, přestup na TRAM 26 nebo BUS 175 – stanice Na Groši: 6 min.

Trasa B

doporučujeme přestoupit na trasu A nebo C

Trasa C

Příklad spojení z centra: Metro stanice Muzeum – stanice Opatov: 16min, přestup na BUS 177 – stanice Obchodní centrum Hostivař: 11 min.

Příklad spojení z centra: Metro stanice Muzeum – stanice Chodov: 14min, přestup na BUS 177 – stanice Obchodní centrum Hostivař: 18 min.


VLAKEM: 
Vlaková stanice Praha-Hostivař vzdálena 600 m.

 Home :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.