Bydlení v zeleni nemusí znamenat, že budete za nákupy či využitím volného času složitě a dlouho dojíždět. Bytový komplex Hostivař to vše nabízí v bezprostřední blízkosti. Vážíme si Vašeho času – chceme, aby se Vám nové bydlení stalo opravdovým domovem.

Klikni pro zvětšení!
 Kliknutím na obrázek se zobrazí v plném rozlišení
 Zde najdete soubor pdf s kompletní legendou (3,5 MB)

Zde je legenda k možnostem v bezprostředním okolí, případně se podívejte na seznam zajímavých internetových adres a dochozích vzdáleností:


Legenda k plánku
Legenda k plánkuHome :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.