IDEÁLNÍ BYT VE MĚSTĚ A V PŘÍRODĚ • MODERNÍ BYDLENÍ
 • VYNIKAJÍCÍ ARCHITEKTURA
 • NÍZKÁ STAVBA – MAX. 5 PATER
 • PRAKTICKÉ BALKONY
 • BYTY V PŘÍZEMÍ SE ZAHRÁDKAMI
 • VÝBORNÉ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ


 • INTIMITA BYDLENÍ
 • HOSTIVAŘSKÝ LESOPARK
 • NADSTANDARDNÍ PROVEDENÍ
 • KLIDNÁ LOKALITA
 • NÍZKOENERGETICKÁ NÁROČNOST
 • RENOMOVANÝ ODBORNÝ GARANT

V současné době navazujeme již 7. etapou výstavby objektů s pracovním označením F a G na předchozí úspěšně dokončené prodeje bytových domů A, B, C, DE, I, J s více než 300 byty.

 

 

Ilustrace - zahrádky

Při návrhu stavby jsme se vedle celkového architektonického řešení soustředili na to, aby byty byly nejenom funkční, ale současně i cenově přístupné. Vedle nalezení optimálních dispozičních řešení jsme velkou pozornost věnovali zejména v zajištění intimity bydlení. Při návrhu stavby jsme se vedle celkového architektonického řešení soustředili na to, aby byty byly nejenom funkční, ale současně i cenově přístupné.  Vedle nalezení optimálních dispozičních řešení jsme velkou pozornost věnovali zejména zajištění intimity bydlení. Díky architektonickému zpracování, které vychází z parametrů lokality, ve které budou objekty F a G postaveny, si u řad nabízených bytů můžete vychutnat výhled do klidné ulice nebo  z předzahrádek a z horních pater i na hostivařské údolí. S důrazem na intimitu bydlení, je každá sekce navržena tak, aby byla oddělena společným přístupovým schodištěm s výtahem. Noví obyvatelé tak získají výrazně větší komfort. Nebudete tak muset bloudit po dlouhých chodbách s řadami dveří vedle sebe tak, jako v mnohých jiných projektech. Domy F a G jsou stavěny jako úsporné, v energetické třídě B. Jednotlivé bytové sekce jsou ve vertikálním směru o jednu polovinu podlaží vzájemně posunuty, což vytváří vedle pocitu intimity i možnost umístění maximálně tří vstupů z jedné schodišťové podesty. Ve snaze ještě zvýšit komfort bydlení, disponují navržené byty i praktickými balkony, v přízemí případně zahrádkami, které byste u ostatních projektů marně hledali. Vždyť jen tak si můžete vychutnat exkluzivitu území obklopeného přírodou a přesto v centru velkoměsta. Bytový komplex Hostivař Vám poskytne místo, kde se opravdu budete cítit jako ve svém – prostě jako doma. Nechceme totiž stavět jen nové byty, chceme postavit domov. Váš domov.

Výhled do hostivařského údolí

Výhled do hostivařského údolí

Právě ve výstavbě: Objekt F – 62 bytů od 1+kk až 4+kk a následně Objekt G od 1+kk až 4+kk

Již bylo dokončeno: Objekt A - 58 bytů od 1+kk do 4+kk; Objekt B - 23 bytů od 1kk až 3+kk; Objekt C - 60 bytů od 1+kk až 4+kk; Objekt DE -93 bytů od 1+kk až 4+kk; Objekt H - 18 bytů, Objekt I – 24 bytů od 1+kk až 2+kk, Objekt J – 48 bytů od 1+kk až 3+kk

 Home :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.