PROJEKT - OBJEKTY F, G

 Klidné místo v Praze, blízko přírodního parku Hostivař, 7 min. ke stanici Skalka, několik minut pěšky od zábavního a nákupního centra Park Hostivař

Budova J v prodeji

Na mírném jižním svahu jen pár kroků od hostivařského lesoparku s meandry Botiče a rekreační vodní nádrží, v klidném místě vzdáleném pouze několik minut od obchodního centra Park Hostivař vzniká v sousedství staré vilové zástavby nový atraktivní bytový projekt. Bytový komplex Hostivař zcela unikátně kombinuje přednosti vynikající dopravní přístupnosti s blízkostí přírody a možností bohatého vyžití ve volném čase.

Ve městě a přesto v přírodě
Ve městě a přesto v přírodě

Na pozemku, v ulici Rychtáře Petříka pokračujeme s realizací bytových domů pod označením F a G.

Etapa navazuje na velmi úspěšnou realizaci objektu DE s 93 byty, objektu B s 23 byty, objektu A s 58 byty, objektu C s 60 byty, v páté etapě viladomu H s 18 byty a v šesté etapě objektu I a J s 72 byty. V nových domech pod označením F a G vznikne celkem 150 nových bytových jednotek. Dále pak garážová stání a sklepy. Svou koncepcí jsou ideální kombinací praktického bydlení za výbornou cenu.

Vzniká zde místo pro zcela exkluzivní bydlení pro Váš nový domov, který jste hledali, domov ve městě a přesto v přírodě. Domov moderní a přesto cenově přístupný. Prostě komfortní bydlení pro pohodový a aktivní styl života.


Home :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.