Bydlení Vašich snů…


 Klidné místo v Praze, pár min. od přírodního parku Hostivař, 7 min. ke stanici Skalka, několik minut pěšky od zábavního a nákupního centra Park Hostivař.

 

 

 
 

Možnost sportovního vyžití, např. Squash, Bowling, dále prodejna potravin přímo u domu, multikino Palace Cinemas , škola i školka v dosahu, restaurace, poliklinika.

 


Intimní bydlení, účelné dispozice, poctivá zděná stavba, zděné příčky,  optické datové linky, předzahrádky, vysoké standardy, bezbariérové bydlení, byty s garáží i bez.


 

 

Výhodný úvěr, nemusíte obíhat banky, vše projednáme za vás, sleva 50% na poplatku za zpracování úvěru.


Animace nově stavěných bytových domů F a GHome :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.